سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یوسف ذوالفقاری آهنگ


                                     بسمه تعالی

در فرض اسرار آمیز بودن کرونا، لازمست به کارنامه ی اعمال و کردار خودمان متمرکز بشیم. چه ظلمها،چه ستم ها، چه حق کشی ها و ...که مرتکب نشدیم!

به یاری خداوند در آینده ی نزدیک در فرض باقی ماندن حیات ، عرض خواهم کرد که ما بنی آدم چه کردیم که بد و خوب ما جملگی گرفتار شدیم؟!

پروردگارا تو را به خوبان عالم قسم می دهیم این بلای همگانی را از کره زمین بر طرف فرما!

مزید استحضار ، به مقاله های قبلی ام در این پایگاه عنایتی بفرمائید.یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: چهارشنبه 99/1/13::: ساعت 1:54 صبح


 

                                   بسمه تعالی

                 یامن اسمه دواء و ذکره شفاء   

برکسانی که با این بنده ی ذلیل و زمین خورده ی روزگاران آشنا هستند، پوشیده نیست که نه اهل دکان بازی هستم و نه لائق جلب مریدانم، لیکن با عنایت حضرت حق سبحانه برخی از مطالبی که برای برخی از دوستان نافع جلوه داده میشود را به شرح ذیل به نظر شما همراهان و دوستان محترم می رسانم. امیدوارم این زمین خورده ی دهر را از دعای خیر خود بهره مند فرمایید.


1- تاکید میکنم به راهکارهای ارائه شده جهت پیشگیری و مهار و بلکه درمان بیماری ناشی از شیوع ویروس کرونا در همین پایگاه به ویژه شستشوی مدام دهان و حلق و بینی با آب نمک گرم توجه فرمایید و به آن عمل کنید.


2- در مورد عمدی بودن منشاء این ویروس احتمالاتی به شرح ذیل متصور است:

الف) کار دستگاه استکباری به ویژه رژیم جنگ طلب آمریکا باشد. البته نمی توانیم قضاوت قطعی داشته باشیم. اما این که ذهن ها خود بخود به سمت آمریکا معطوف می شود، نه از جهت بد بینی اذهان پاک باشد بلکه خود سردمداران آمریکا با عملکرد سابق و لاحق خود نوک پیکان های اتهام را به خودشان معطوف می دارند. ملاحظه می فر مایید که طی شصت سال اخیر هر کجا جنگی و یا فتنه ای بوده است آشکارا و نهان پای آمریکائی ها به میان بوده است. ضرب المثلی هست که فردی می گفت: من نمی دانم که چرا هر وقت هر کسی چیزی گم کرد، جیب من را بر رسی می کند و اتفاقا پیدا هم می کند! این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست که در بدو امر آمریکارا متهم می کند. اول اینکه نگفتند به صورت قطع کار آمریکاست، فرمودند متهم هست. دوم اینکه خود آمریکائی ها با عملکرد شوم خود موجب می شوند تا دیگران در این قبیل امور به آن ها سوءظن داشته باشند. تنها به مواردی از این قبیل اشاره می کنیم:

- چه کسی بمب های ده تنی را بر سر ملت افغانستان می ریخت؟ آمریکا

- چه کسی در جنگ اول خلیج فارس به صدام کمک های اطلاعاتی و.. می کرد؟ آمریکا

- چه کسی جنگ دوم خلیج فارس را به راه انداخت؟ آمریکا

- عامل حادثه ی طبس کی بود؟ آمریکا

- حامی رژیم کودک کش اسرائیل چه کسی