سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یوسف ذوالفقاری آهنگ


بسمه تعالی

حسب برخی از نیاز های سیاسی،اجتماعی وفرهنگی ، برآن شدیم تا به یاری خدای سبحان ، هراز چند گاهی مطالبی را با عنوانِ "بدون شرح "،تقدیم حضورِ گرامی کاربرانِ محترم ودوستانِ عزیز بنماییم ،وبه شرطِ حیات وتوفیقِ حضرتِ احدیت این روند تا هزار شماره ادامه داشته تا به مجموعه ای مدوّن تبدیل گردد. علیهذا نخستین شماره از این مجموعه ، به شرح ذیل تقدیم می گردد. 

امام خمینی-رضوان الله تعالی علیه-در بخشی از نامه ای که آن را در تاریخ26تیر1363، در خطابِ به فرزند گرامیشان حجت اسلام والمسلمین حاج سید احمدِ خمینی (ره) نوشتند ، آورده اند:

[در آن روز هایی که در زمان رضاخان پهلوی وفشارهایِ طاغت فرسا برای تغییر لباس بود، و روحانیون وحوزه ها در تَب وتاب به سر می بردند-که خداوند رحمان نیاورد چنین روزهایی برای حوزه های دینی-شیخ نسبتاً وارسته ای را نزدیک دُکّان نانوایی که قطعه نانی را خالی می خورد، دیدم که گفت: «به من گفتند عمامّه را بردار من نیز برداشتم ودادم به دیگری که دوتا پیراهن برایِ خودش بدوزد ، الآن هم نانم را خوردم وسیر شدم ، تا شب هم خدا بزرگ است».

پسرم! من چنین حالی را اگر بگویم به همه مقامات دنیوی می دهم ، باور کن!]یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: جمعه 93/12/1::: ساعت 11:39 عصر


>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 68
بازدید دیروز: 96
کل بازدید :92019
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
 
 
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<