سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

یوسف ذوالفقاری آهنگ


بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس ، هفته ای عاشورایی (قسمت دوم)

 ملت ما داخل در جنگی شد که بر او تحمیل شده بود و از این رهگذرواژه ی مقدس دفاع و جهاد تدافعی معنی گرفت .

 دفاع مقدسی که تربیت کننده ی عارفان و سالکانی شد که ره صد ساله را یک شبه طی می نمودند و خنده های نازشان به هنگام نوشیدن شربت شهادت ، حکایتگر جلوس و همنشینی با فرشتگان حق و اولیاء الهی و پیامبران عظام بوده است .

 براستی ملت ما به وضوح درک کرد که شهید معرکه ی جنگ چگونه و چرا بدون غسل و بدون کفن و با همان لباس مقدس رزم و جهادش دفن می شود و بر اساس چه مبنایی و چه معنایی و با استناد به چه سعادتی بزرگ و غرور آفرین  با شهدا این چنین رفتار می شود .

 ملت ما به وضوح درک کرد که چرا در شب عاشورا بسیاری در حالی که خندان بودند ، رکوع های آنچنانی و سجده های آنچنانی و تلاوت های آنچنانی داشته اند و چرا و چگونه در شبی آنچنانی در آرامشی همراه با سرور وفرح و شاد مانی بسر می برده اند.  ملت ما دریافت که شهادت علی اکبر (ع ) یعنی چه ؟

 دریافت که شهادت نوجوان سیزده ساله یعنی چه ؟

 دریافت که شهادت طفل خرد سال یعنی چه ؟

 دریافت که شهادت عباس (ع) این علمدار کربلا و سقای دشت نینوا یعنی چه ؟

   دریافت که پیر مرد هفتاد ، هشتاد ساله چگونه با تبعیت از امام و ولی امرش ، در آنی به سعادت عظمایی  دست می یابد که یک عمر به آن نرسیده بود      (ادامه دارد ) – یوسف ذوالفقاری آهنگیوسف ذوالفقاری آهنگ ::: سه شنبه 88/7/7::: ساعت 11:26 عصر


                                                                  بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس ، هفته ای عاشورایی (قسمت اول )

  ما درهفته دفاع مقدس بسرمی بریم ، هفته ای که یادآور خاطره های شیرین و ملکوتی عاشورایی است ؛ تدایی گر پیشانی بند های یا حسین ، یا مهدی ادرکنی و شعار هایی چون " لبیک یا خمینی لبیک یا حسین است " و پرپرشدن گل هایی که از سفر کربلا برمی گشتند ...... یاد آور هشت سال دفاع مقدسی است که تا ابد بر پیشانی تاریخ بشریت می درخشد .

 یاد آور پیر عارفی که در جماران با مدریتی علوی ، جنگی را مدریت می نمود که صفوف آن را عارفان وارسته ای تشکیل داده و در راه پاسداری از دین و ناموس و کشور سر از پا نشناخته و جان به کف به عشق امام خمینی (ره) و با با توکل به خداوند متعال و استعانت از او می رزمیدند و می جنگیدند و باایثار گری هایشان چشم جهانیان را مات و مبهوت  هنرخویش نمودند .

 درحالی که تمام دنیا پشت به پشت هم ، آنچنان ایران اسلامی رامحاصره نمودند که حتی فروختن سیم های خار دار را به بهانه ی استفاده ی جنگی از آن به این کشور منع می نمودند ، فرزندان خمینی کبیر این بسیجیان عاشق با بهره گیری از کمترین تجهیزات نظامی آنچنان عرصه را بر رژیم بعثی عراق و کشور های حمایت گر مالی و تسهیلاتی و مخابراتی و جاسوسی های مدرن تنگ نمودند که تا ابد ننگ مزدوری در اختیار گذاشتن صلاح های شیمیایی و میکروبی و هواپیما های سوپر اتاندار و دلار های نفتی حکومت های مرتجع منطقه و اعمال جاسوسی های پیشرفته ی کشور های مدافع دروغین حقوق بشر را بر پیشانی حکام تمامی کشور های حمایت گر گذاشته است . (ادامه دارد )

 یوسف ذوالفقاری آهنگیوسف ذوالفقاری آهنگ ::: شنبه 88/7/4::: ساعت 11:42 عصر


>> بازدیدهای وبلاگ <<
بازدید امروز: 28
بازدید دیروز: 62
کل بازدید :95012
 
 > >>اوقات شرعی <<
 
>> درباره خودم<<
 
 
 
 
>>لوگوی دوستان<<
 
 
>>اشتراک در خبرنامه<<
 
 
>>طراح قالب<<