سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یوسف ذوالفقاری آهنگ


بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون یک هفته از نقطه اوج حماسه ای که رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی درآغاز سال جاری مژده آن را به ملت شریف ایران اسلامی داده بودند ،گذشت.

حال پس از یک هفته ،هنگامی که به قضاوت در باره آنچه که به افتخار آن را سپری نمودیم ،می پردازیم ، آنچنان احساس عزت وسر افرازی داریم که به راستی ، قلم مثل منی عاجز است از نگارش آنچه که ای بسا باحمایت دست غیبی ،ومدد رحمانی ،جلوه گر شده است.

شور ونشاط وصف نشدنی ملت ،درلبیک به ندای رهبرفرزانه انقلاب ،واحساس مسئولیت درقبال آرمان های پاک امام وشهداء ،چیزی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت! اگر تمام نویسندگان وهنرمندان وتحلیل گران دست در دست هم نهند تا دریای مواج این حماسه سیاسی را ، به تصویر بکشند ، نخواهند توانست حق مطلب را آنچنانی که بوده است ، ادا نمایند! پر واضح است که ،اصل برپایی انتخاب حماسه بود.بدون تردید ،نوع انتخاب نیز پیام حماسی دارد. 

   هوشیاری ملت در پرهیز از هرگونه التهاب آفرینی ، حفظ متانت ، حفظ حرمت ها ، رعایت نظم اجتماعی  در شرایط فعلی ،اموری نیستند که طی سالهای آینده ،به راحتی از خاطره ملت شریف ایران پاک شود.

  غفلت نکنیم از این که ،ملت شریف ایران ،در این انتخابات ، به یک روحانی رأی داده است. یقینا اقبال ملت ،به یک روحانی جلیل القدر ،حکایت از پایبندی ملت به آموزه های دینی دارد. البته این افتخار دراین برهه از زمان متوجه شخص جناب آقای دکتر روحانی ،شده است .در شرایطی که فشارهای اقتصادی بخش عظیمی از مردم را رنج می دهد ، ودشمنان سعی می کنند از این حربه ای که خود در به وجود آوردن آن ، نقش دارند ، علیه اسلام ونظام ، استفاده نمایند، ملت با اراده خود ، به یک روحانی انقلابی  فرهیخته رأی می دهد.

  پس از یک هفته ،با توجه به اظهارات  باصلابت ومتین رئیس جمهور منتخب ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی ،آنچه که برای سالهای آینده نوید بخش است ،بیانگر آن است که:

به یاری خداوند متعال ، وبه همت رئس جمهور آینده  ،دیگر ملت ایران ، شاهد امور حاشیه ای نخواهند بود . به یاری خداوند ، این بار ،ملت ایران شاهد بد اخلاقی های سیاسی نخواهند بود. به همت رئیس جمهور ی که درمردادماه پیش رو ، ریاست قوه مجریه را پس از مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری درمحضر رهبر معظم انقلاب، وانجام مراسم تحلیف در محل مجلس شورای اسلامی ، عهده دار می شوند ،دیگر ملت ایران ،شاهد بگو مگو های بی خاصیت وپر هزینه نخواهند بود.

با آغاز سکانداری قوه مجریه توسط فرزند حوزه ای که به حوزه وحوزویان افتخار می کند ، ملت ایران این بار ،شاهدا هانت ها به مقدسات، وماجرا جویی های دهه هفتاد نخواهند بود.

به یاری خداوند متعال وبه همت دکتر روحانی عزیز، و مدد فرهیختگان وسلسله جلیلیه ی روحانیت معظم وهمراهی دست اند رکاران ،در سایه رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی وعنایات ویژه حضرت صاحب الامر عج ، ملت ایران ، طی سالهای آینده،کارآمدی اسلام وقرآن را در تمامی عرصه های سیاسی واجتماعی واقتصادی ،به دور از هرگونه افراط وتفریطی ،در کام خود می چشند. انشاءالله تعالییوسف ذوالفقاری آهنگ ::: پنج شنبه 92/3/30::: ساعت 11:39 عصر


بسمه تعالی

جناب آقای دکتر احمدی نژاد، باید  بداند،تمام حرکات و سکنات او به نام ملت ایران ،ثبت می شود.حتی یک دست تکان دادنی درمقابل دوربین،درتاریخ ایران اسلامی، می ماند!

 پانزده سال پیش از این، دردفاع از حقی ، از پزشک محترمی آدرس نظام پزشکی را خواسته بودم،آن پزشک محترم درحالی که خود نیز شاکی بود،گفت: تو این کار را نکن ! گفتم چرا؟ پاسخ داد" تو مال خودت نیستی چون روحانی هستی،برای خودت نیستی" .حرفش آنچنان برایم منطقی ودارای پیام بو د که ، تاکنون باگذشت دو دهه ،بارها به هنگام انجام کاری حتی مباح ،این جمله به ذهنم آمد:"تو مال خودت نیستی" "تو مال خودت نیستی"!

بله آقادکتر! تو هم مال خودت نیستی. لا اقل این چند روز را در یاب!یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: چهارشنبه 92/3/29::: ساعت 8:38 صبح


بسمه تعالی

((من اصلاح طلب هستم)) آری درست خواندی .من یوسف ذوالفقاری آهنگر ، از آهنگرکلای بابل متولد سال  1344 ، مقیم تهران ،یک اصلاح طلب هستم!

کسا نی که عنوان فو ق را می بینند ، ابتدا می گویند : یوسف مارا ببین! ابن وقت شد! تا دیروز اصول گرا بود حالا اصلاح طلب شد!! اگرچه این ایام به دلیل تکمیل تحصیلات وامتحانات قم ، چندان وقت یار نیست تا به اموری بپردازم ،چرا که در شرایط فعلی رسالت خویش را بسی سنگین تر می بینم، اما حسب ضرورت فهرست گونه، اموری را متذکر می شوم ، وبه شرط حیات، در آینده ای نه چندان دور به صورت مفصل مطالبی را تقدیم دوستان عزیز، خواهم نمود انشاءالله تعالی.

پر واضح است که هر اصول گرایی، در ذات خود یک اصلاح طلب است.

اصلاح طلبی از ذاتیات آیین توحیدی اسلام است.

هرکسی که ملتزم به اصول ومبانی اسلام باشد، اصلاح طلب می باشد.

در یک نگاهی رسول اکرم اسلام صلی الله علیه وآله وسلم ،اصلاح طلب است.پس از آن ،امام علی بن ابیطالب علیه السلام ، اول اصلاح طلب عالم است.

سالار شهیدان ، حضرت حسین بن علی علیهما  ا لسلام ،مصلحی بود که در راه اصلاح طلبی ، جان خود وعزیزانش را فدا نمو ده است.

امام خمینی رضوان الله تعالی علیه ، مصلح قرن حاضر است .

نظام و لایی و مقدس جمهوری اسلامی ایران ، در امتداد ندای اصلاح طلبی آن اما راحل عظیم الشأن ،است. پس هر اصول گرایی در واقع ، اصلاح طلب است. وهر اصلاح طلب حقیقی ، اصول گراست.

جهان در انتظار مصلح کل وناجی بشریت است.منتظرین واقعی به اصول اساسی اسلام پا یبند هستند،واز مصادیق اصولگرایان هستند.

وای به حال کسانی که از لفظ اصلاح طلبی در مسیر نادرست  مصادره به مطلوب می نمایند  .نمی توان به نام اصلاح طلبی به مقدسات اسلام اهانت نمود.

وای به حال کسی که به اسم اصلاح طلبی به امام خلائق یعسوب الدین ،اهانت نمود!

وای به حال کسانی که به اسم اصولگرایی ، این نام مبارک را در اذهان مخدوش ساختند . نمی توان اصولگرا بود اما خود محور وجاه طلب! 

وای به حال کسی که به اسم اصولگرایی ، بسیاری از اصول ومبانی اسلام را زیر پا گذاشت! 

وای به حال کسانی که گفتند اصولگراهستند ، ولی به لوازمات آن پایبند نبودند !

چه کردند!؟..........

............