سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یوسف ذوالفقاری آهنگ


بسمه تعالی

بدون شرح(3): طرح یک سئوال :

آیا تا کنون به این موضوع توجه شده است که روز تنفیذ دور دوم حکم ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای -مد ظله العالی- توسط امام خمینی - رضوان الله تعالی علیه-در روز 13شهریور 1364 ، برابر بوده است با 18 ذی الحجه 1405 یعنی سالروز عید غدیر خم ! وبه همین سبب آن امام راحل عظیم الشأن در پایان این حکم آورده اند:

18 ذی الحجه 1405-عید مبارک غدیر خم ! ؟یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: یکشنبه 93/12/17::: ساعت 11:44 صبح


بسمه تعالی

امام خمینی- رضوان الله تعالی علیه-:

« اگر یک وقت سستی کنیم، آن ها می آیند جلو، اگر یک قدم عقب بگذاریم آن ها می آیند جلو ، آن ها ده قدم می آیند جلو...» *

* صحیفه امام خمینی(ره) ، ج 15، ص28یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: شنبه 93/12/9::: ساعت 11:54 عصر


بسمه تعالی

حسب برخی از نیاز های سیاسی،اجتماعی وفرهنگی ، برآن شدیم تا به یاری خدای سبحان ، هراز چند گاهی مطالبی را با عنوانِ "بدون شرح "،تقدیم حضورِ گرامی کاربرانِ محترم ودوستانِ عزیز بنماییم ،وبه شرطِ حیات وتوفیقِ حضرتِ احدیت این روند تا هزار شماره ادامه داشته تا به مجموعه ای مدوّن تبدیل گردد. علیهذا نخستین شماره از این مجموعه ، به شرح ذیل تقدیم می گردد. 

امام خمینی-رضوان الله تعالی علیه-در بخشی از نامه ای که آن را در تاریخ26تیر1363، در خطابِ به فرزند گرامیشان حجت اسلام والمسلمین حاج سید احمدِ خمینی (ره) نوشتند ، آورده اند:

[در آن روز هایی که در زمان رضاخان پهلوی وفشارهایِ طاغت فرسا برای تغییر لباس بود، و روحانیون وحوزه ها در تَب وتاب به سر می بردند-که خداوند رحمان نیاورد چنین روزهایی برای حوزه های دینی-شیخ نسبتاً وارسته ای را نزدیک دُکّان نانوایی که قطعه نانی را خالی می خورد، دیدم که گفت: «به من گفتند عمامّه را بردار من نیز برداشتم ودادم به دیگری که دوتا پیراهن برایِ خودش بدوزد ، الآن هم نانم را خوردم وسیر شدم ، تا شب هم خدا بزرگ است».

پسرم! من چنین حالی را اگر بگویم به همه مقامات دنیوی می دهم ، باور کن!]یوسف ذوالفقاری آهنگ ::: جمعه 93/12/1::: ساعت 11:39 عصر